SHOWROOM

FARBATEKS
ANKARA TÜL PERDE

Hilal, 691. Sk. Armağazan Plaza
D:6/11, Çankaya/Ankara

Tel: 0850 650 65 75

FARBATEKS ANKARA TÜL PERDE

SIK SORULAN SORULAR

Taksit yapıyor musunuz?

Farbateks olarak siz değerli müşterilerimize her alanda kolaylık sağladığımız gibi ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktayız. Tüm kredi ve banka kartlarına vade farksız peşin fiyatına taksit imkanı sunarak siz değerli müşterilerimizin bütçesini ferahlatıyoruz.

Markalı ürünler orjinal mi?

Geniş ürün yelpazesiyle sizlerin karşısına çıkan farbateks olarak satışa sunulan ürünlerin içinde TAÇ, BRİLLANT gibi zirve markaların bandrollü ve orijinal ürünleri olduğu gibi kendi tasarım ve imalatımız olan ürünleri de sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. Örme ve nakışlı grup ürünlerde sizlerinde görebileceği şekilde markaların orijinal işlemeleri bulunurken düz grup etek kısmı kurşunlu olan ürünlerde bu işleme ve baskılar firmalar tarafından yapılmadığı için göremeyebilirsiniz bunun için de satış temsilcinizden ürünlerin barkod – bandrol gibi orjinallik kanıtlarını isteyebilirsiniz.

Nasil sipariş verebilirim?

Perde almak için artık günlerce mağaza mağaza gezip ürün fiyat karşılaştırması yapmanıza gerek kalmadan ölçü ve montaj maliyetine girmeden birkaç dakikanızı ayırıp sitemizi ziyaret edip ürünlerimizi inceleyebilir en ve boy ölçüsüyle birlikte pile seçiminizi yapıp sepete ekledikten sonra siparişinizi oluşturabilir yada bize ulaşıp ölçü alma siparişverme gibi konularda destek alabilirsiniz. Sipariş vermek için tek tıkla aşağıdaki adresten online perde satış mağazamıza erişebilirsiniz.
www.farbateks.com.tr

Showroom var mı ?

Sitemizden beğendiğiniz ürünleri canlı görmek ve fikir alışverişinde bulunmak için ANKARA’da bulunan showroomumuza sitemiz üzerinden randevu alarak gelebilir, ürünleri detaylı inceleyip yetkililerimizle birlikte siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Adres: Hilal, 691. Sk. Armağazan Plaza D:6/11, 06900 Çankaya/Ankara
Tel: 0850 650 6575

İLETİŞİM FORMU

BİLGİ ALMAK VE İSTEK/ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN